info
عکس معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه
category

معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه محله قصر فیروزه 1، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.3
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه

معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه (اداره و سازمان دولتی) در محله قصر فیروزه 1 تهران و خیابان فهمیده واقع شده است. این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نسخه آوران شرق - نسخه بر و همچنین دبیرستان پسرانه رسالت، تعمیرگاه و اتو سرویس خودروهای سبک، سازمان بسیج جامعه زنان و درب وردی شهرک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه واقع شده‌اند:

 • اداره امور مشترکین و بهره برداری ناحیه افسریه
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل
 • سازمان بسیج جامعه زنان
  بزرگراه بسیج، فهمیده
 • کمیسیون عالی پزشکی بسیج
  (3.0)
  بزرگراه بسیج، رحیمی
 • سازمان آب
  (4.0)
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل، بین رهدار و موسوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه ندارد.
  neshan logo