info
عکس کمیسیون عالی پزشکی بسیج
category

کمیسیون عالی پزشکی بسیج محله قصر فیروزه 1، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.0
2 رای

درباره‌ی کمیسیون عالی پزشکی بسیج

کمیسیون عالی پزشکی بسیج (اداره و سازمان دولتی) در محله قصر فیروزه 1 تهران و خیابان رحیمی واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تجهیزات شکار فرخ، مرکز کارت سلامت و طب کار پایوران راه سلامت، بانک سپه، ساختمان شهید نوید صفری و خانه داماد آرت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده کمیسیون عالی پزشکی بسیج واقع شده‌اند:

 • اداره فضای سبز منطقه 14
  بلوار ابوذر، زال
 • سازمان بسیج جامعه زنان
  بزرگراه بسیج، فهمیده
 • پست برق افسریه
  (5.0)
  بلوار ابوذر، بین علی ابن حسین و پاکزاد
 • معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه
  (4.0)
  بزرگراه بسیج، فهمیده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sajjad hosseinzadeh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کمیسیون عالی پزشکی بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کمیسیون عالی پزشکی بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کمیسیون عالی پزشکی بسیج ندارد.
  neshan logo