info
عکس ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
category

ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول

ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس و همچنین پاساژ مروارید، رستوران چهار فصل، آموزشگاه موسیقی فیل، فروشگاه افق کوروش و دفتر ازدواج 399 وطلاق 80 تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول تهران

ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه شمالی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، نرسیده به 15 متری یکم (علیرضایی) می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی زمزم تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده متری اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش
  بزرگراه بسیج، نیک انجام، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت
  بزرگراه بسیج، نیک انجام، بلوار نیکوعمل، بین نیک انجام و باقری
 • ایستگاه اتوبوس پارک سمیه
  بزرگراه محلاتی، بلوار ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس اردیبهشت
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، بلوار نیکوعمل، بین اعتمادی و آشوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، نرسیده به 15 متری یکم (علیرضایی)
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo