info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف (محله افسریه جنوبی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف

موقعیت ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف در محله افسریه جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه جنوبی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین تالار پذیرایی گلهای زندگی، کلیشه سازی آریامهر، رادیاتورسازی احمدی، شیشه اتومبیل جهان نما و طباخی مسعود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف است که در محله افسریه جنوبی بزرگراه بسیج قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سهیل واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • ایستگاه اتوبوس آهنگ
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • ایستگاه اتوبوس ابومسلم
  بسیج، خاتم الانبیا، بین باقری و 15 متری سوم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه علم و صنعت
  خاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo