info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان خاوران، شمال واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هفت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین پایانه مسافربری خاوران، تالار پذیرایی قصر الماس، آتلیه کودک بانو هما، آموزشگاه رانندگی و مهدیه آوینی های مقیم مرکز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا تهران در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خاوران بروید. ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه خاوران م شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا ندارد.
  neshan logo