info
عکس ایستگاه اتوبوس انصار
category

ایستگاه اتوبوس انصار محله شهرک شهید بروجردی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انصار

ایستگاه اتوبوس انصار (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بروجردی تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بروجردی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری زیتون و همچنین مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع)، رستوران زیتون، کافه نار، ویستا کافی نت و هیئت شهدای گمنام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انصار تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس انصار تهران است که در محله شهرک شهید بروجردی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، امام خمینی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انصار تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سینا قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انصار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انصار واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انصار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انصار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انصار ندارد.
neshan logo