info
عکس ایستگاه اتوبوس رضایی
category

ایستگاه اتوبوس رضایی محله اتابک، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رضایی

ایستگاه اتوبوس رضایی (ایستگاه اتوبوس) در محله اتابک تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله اتابک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه 14 معصوم ع و هیئت امام رضا ع، لبنیات سنتی اخوان، نان قندی، مسجد علی ابن ابیطالب و فروشگاه مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضایی تهران

ایستگاه اتوبوس رضایی تهران در شهر تهران، محله اتابک و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس رضایی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی پردیس تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضایی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
  بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم
 • ایستگاه اتوبوس افرا
  بزرگراه بعثت، امام خمینی، بین جماعت و باهنر
 • ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضایی ندارد.
  neshan logo