info
عکس ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
category

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی محله کیانشهر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر شمالی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه امیرکبیر و همچنین سرای محله کیانشهر شمالی، لبنیات سنتی صدف سیفی، خودپرداز بانک اقتصاد نوین، پیتزا گلبرگ و سوپر پروتئین (قصابی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی تهران

در شهر تهران، محله کیانشهر شمالی ، ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، امام رضا، ابراهیمی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس محتشم قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تامین اجتماعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مروارید
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، بین زواره محمدی و موسی الرضا
 • ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد
  رضایی
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی
  امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی ندارد.
  neshan logo