info
عکس تاکسی سرویس محتشم
category

تاکسی سرویس محتشم محله کیانشهر شمالی، تهران

درباره‌ی تاکسی سرویس محتشم

تاکسی سرویس محتشم (تاکسی تلفنی) در محله کیانشهر شمالی تهران و خیابان شهيد شهریاری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از پنج تاکسی تلفنی در محله کیانشهر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه امیرکبیر و همچنین مسجد امام رضا (ع)، نان بربری، پیتزا بن سای، فروشگاه ابومارکت و شیرینی سرای ایستی بال قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس محتشم واقع شده‌اند:

 • آژانس غزال کیش
  ابراهیمی، امیری، دوم
 • آژانش سید
  بزرگراه آزادگان، بلوار بروجردی، صالحی، آقابابایی
 • انصار تاکسی
  بزرگراه بعثت، امام رضا، آل ابراهیم، امامی
 • تاکسی سرویس کیانشهر
  (4.0)
  بزرگراه بعثت، امام رضا، احدی، بین خلیفه لو و بهنام
 • پردیس تاکسی
  (5.0)
  رضایی، بین ترازی و زاهدی جو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 11 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس محتشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس محتشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس محتشم ندارد.
  neshan logo