info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه اول
category

ایستگاه اتوبوس فلکه اول محله کیانشهر جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه اول

ایستگاه اتوبوس فلکه اول (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر جنوبی تهران و خیابان خواجوی کرمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه امیرکبیر و همچنین پیتزا گلبرگ، خودپرداز، لبنیات سنتی گلپایگان، سوپر پروتئین (قصابی) و خدمات جلوبندی علی و میلاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه اول تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فلکه اول تهران، شهر تهران، محله کیانشهر جنوبی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، بزرگراه بعثت، خواجوی کرمانی، بین دوم و ابراهیمی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه اول تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس محتشم قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه اول تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مروارید
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، بین زواره محمدی و موسی الرضا
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی
  امام علی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد
  رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه اول ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بزرگراه بعثت، خواجوی کرمانی، بین دوم و ابراهیمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo