info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون محله شهرک شهید بروجردی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون

ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بروجردی تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بروجردی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری زیتون و همچنین مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع)، رستوران زیتون، کافه نار، فروشگاه اتکا شهید بروجردی و ویستا کافی نت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون تهران

در شهر تهران، محله شهرک شهید بروجردی ، ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، امام خمینی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سینا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع زیتون واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون ندارد.
neshan logo