info
عکس ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری
category

ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری محله مینایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری

ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری (ایستگاه اتوبوس) در محله مینایی تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله مینایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هنرستان شهید خدایی، مینی سوپر امیر، نانوایی بربری، پیک سیار و پارک رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری تهران

ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری تهران در شهر تهران، محله مینایی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی انصار تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ذوالفقاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاکتوس
  امام علی، بین ابراهیمی و ملایری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد
  رضایی
 • ایستگاه اتوبوس کاملیا
  امام علی، شهيدان قاسمي، بین بیات و شهيد مسلم خانی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری
  بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری ندارد.
  neshan logo