عکس ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم (محله افسریه شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله، شرکت پیام همشهری، داروخانه دکتر خرمی، درب آکاردیونی و قنادی مهماندوست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم

ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه شمالی خیابان بیست متری افسریه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس متین تک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده متری دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان دهم
  بزرگراه بسیج، فاضلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهم و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس آهنگ
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • ایستگاه اتوبوس پارک فتح
  بلوار ابوذر، بین زمزم و قلی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم ندارد.
  neshan logo