info
عکس بانک سپه
category

بانک سپه محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی بانک سپه

بانک سپه (بانک) در محله قصر فیروزه 1 تهران و خیابان رحیمی واقع شده است. این مکان یکی از هشت بانک در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی بسیج و همچنین ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی، تجهیزات شکار فرخ، مرکز کارت سلامت و طب کار پایوران راه سلامت، ساختمان شهید نوید صفری و خانه داماد آرت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه تهران

آدرس بانک سپه تهران، شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱، است. بانک سپه تهران را می‌توان از بانک‌های خوب محله قصر فیروزه ۱ برشمرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک سپه، بانک اقتصاد نوین و بانک ایران زمین هم قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک سپه تهران برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. یکی از امتیازات این بانک نزدیکی آن به ایستگاه مترو بسیج است. ایستگاه اتوبوس پانزده متری دوم، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک سپه تهران می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. یادتان باشد اگر به بانک سپه تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک سپه تهران را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.
نظرات کاربران در مورد بانک سپه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  reza
  یکشنبه 22 اسفند ماه 1400

  ضعیف


سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • بانک اقتصاد نوین
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • بانک ایران زمین
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • بانک دی شعبه افسریه - کد 162
  (3.0)
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • بانک پاسارگاد
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پدرام (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه ندارد.
  neshan logo