لیست بانک‌های تهران
بهترین بانک‌های تهران کجاست؟

در هر شهری که زندگی می‌کنید، برای یک سری امور مالی مجبور هستید به بانک ‌ها مراجعه کنید. مثلاً سر زدن به بانک‌ های تهران، برای کسانی که در این شهر زندگی می‌کنند، امری ناگزیر است و اغلب آن‌ها در زمان‌های مختلف، سروکارشان به بانک ‌ها افتاده است. بعضی از شعبه‌ها معمولاً خلوت‌تر هستند و نوبت‌دهی سریع‌تری دارند و در بعضی از آن‌ها باید مدت بیشتری منتظر بمانید. در شهر بزرگی مثل تهران، با انبوه بانک ‌هایی که در خیابان‌های مختلف به چشم می‌خورند، خبر داشتن از مکان شعب مختلف و دانستن آدرس دقیق و شماره تلفن هر شعبه، کمک بزرگی به دسترسی راحت‌تر به آن‌ها می‌کند. ما سعی کرده‌ایم در این مطلب، لیست شعب بانک‌ های مختلف تهران را همراه با اطلاعات هر کدام برای شما آماده کنیم تا سریع‌تر و راحت‌تر بتوانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

بهترین بانک‌های تهران از نظر کاربران نشان (بالاترین امتیاز)

بکاربران نشان، پس از مراجعه و دریافت خدمات از بانک‌ های تهران با امتیاز دادن به آن‌ها، بهترین بانک‌‌ها را مشخص کرده‌اند. در این بانک‌ها، شاهد نظم و دقت بیشتری خواهید بود و پرسنل آن‌ها رفتار حرفه‌ای‌تری خواهند داشت. با هم نگاهی بیندازیم به بهترین شعب بانک‌‌های تهران از نظر کاربران نشان.

لیست شعب بانک‌ های تهران به همراه آدرس و تلفن

همان‌طور که گفتیم در خیابان‌های شهر تهران با انبوهی از بانک ‌های مختلف روبه‌رو هستیم که هر کدام خدمات خاص خود را ارائه می‌دهند. در ادامه لیست شعب بانک‌ های تهران که بیشترین بازدید را در بین کاربران داشته‌اند، با هم می‌بینیم.

شعب بانک ملی ایران در تهران

بانک ملی یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های ایران است که تأسیس آن به سال 1307 بر می‌گردد. این بانک خدمات و تسهیلات مختلفی به دارندگان حساب خود ارائه می‌کند و یکی از معتبرترین بانک‌های ایران محسوب می‌شود. شعبه‌های مختلف بانک ملی، مجهز به عابر بانک هستند و شما می‌توانید در ساعت‌های مختلف شبانه‌روز از خدمات این خودپردازها استفاده کنید.
آدرس سایت بانک ملی ایران: www.bmi.ir

لیست شعب بانک‌ ملت تهران

تأسیس بانک ملت به تاریخ 31 تیر سال 1359 بر می‌گردد. این بانک 1413 شعبه در سراسر ایران دارد و دارای شعبه‌هایی هم در شهرهای مختلف دنیا است. در میان بانک‌ های تهران، شعب بانک ملت از مکان‌های پرتردد در میان مراجعان هستند که عابر بانک‌ های فعالی هم دارند.
آدرس سایت بانک ملت: www.bankmellat.ir

لیست شعب بانک‌ صادرات در تهران

بانک صادرات از قدیمی‌ترین بانک ‌های ایران است. این بانک بیش از 2000 شعبه فعال در سراسر کشور دارد و دارای 28 شعبه بین‌المللی در 12 کشور جهان است.
آدرس سایت بانک صادرات: www.bsi.ir

لیست شعب بانک ‌های کشاورزی تهران

بانک کشاورزی، از جمله بانک ‌های دولتی است که قدمت آن به سال 1312 می‌رسد. این بانک نخستین بانک تخصصی ایران است. با مراجعه به لیست زیر، شما می‌توانید از خدمات این بانک در میان بانک‌‌های تهران بهره‌مند شوید و از عابر بانک‌های آن در سطح شهر نیز استفاده کنید.
آدرس سایت بانک کشاورزی: www.agri-bank.com

لیست شعب بانک‌ پارسیان در تهران

بانک پارسیان به‌عنوان دومین بانک خصوصی ایران در سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک که بزرگ‌ترین بانک خصوصی ایران است، شعبه‌های مختلفی در میان بانک ‌های تهران دارد.
آدرس سایت بانک پارسیان: www.parsian-bank.ir

شعب بانک پاسارگاد تهران

بانک پاسارگاد نیز از بانک‌های خصوصی ایران است که از تاریخ 22 شهریور 1384 فعالیت خود را آغاز کرده. این بانک بیش از 300 شعبه در سراسر کشور دارد که تعداد زیادی از آن‌ها در میان بانک‌های تهران قرار دارند.
آدرس سایت بانک پاسارگاد: www.bpi.ir

شعب بانک تجارت در تهران

بانک تجارت بزرگ‌ترین بانک بورسی کشور است که بیش از 1700 شعبه در سراسر کشور دارد. شعبه‌های بین‌المللی بانک تجارت در کشورهای فرانسه، جمهوری تاجیکستان، چین، انگلستان، امارات متحده عربی، آلمان و بلاروس فعالیت می‌کنند.
آدرس سایت بانک تجارت: www.tejaratbank.ir

لیست شعب بانک‌ سپه در تهران

بانک سپه اولین بانک تأسیس‌شده در ایران است که قدمت آن به سال 1304 بر می‌گردد. این بانک که بیش از 3000 شعبه و 2581 دستگاه عابر بانک در سطح کشور دارد، یکی از معروف‌ترین و پرترددترین بانک ‌های تهران به شمار می‌رود.
آدرس سایت بانک سپه: www.banksepah.ir

لیست شعب بانک سینا در تهران

بانک سینا که سهام عمده آن مربوط به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است، در سال 1387 تأسیس شد. این بانک بیش از 290 شعبه در ایران دارد و خدمات بانکی متنوعی را ارائه می‌کند.
آدرس سایت بانک سینا: www.sinabank.ir

شعب بانک‌ شهر در تهران

این بانک که در تاریخ 21 بهمن 1388 توسط شهرداری تهران افتتاح شد، یکی از بانک ‌های خصوصی در ایران است که 259 شعبه در سراسر کشور دارد. عابر بانک ‌های بانک شهر درون کیوسک‌هایی به نام «شهر نت» قرار دارند و خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند.
آدرس سایت بانک شهر: www.city-bank.ir

شعب پست بانک ایران در تهران

یکی از بانک‌های دولتی در ایران که در زمینه ارائه خدمات مالی و بانکداری در مناطق روستایی فعالیت می‌کند، پست بانک ایران است. این بانک از دی ماه سال 1375 فعالیت خود را آغاز کرده و شعبه‌های زیادی در میان بانک ‌های تهران دارد.
آدرس سایت پست بانک ایران: www.postbank.ir

شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران

این بانک که در سال 1386 افتتاح شده است، در حال حاضر 519 شعبه در سراسر کشور دارد که تعداد زیادی از آن‌ها در میان بانک ‌های تهران فعالیت می‌کنند.
آدرس سایت بانک قرض الحسنه مهر ایران: www.qmb.ir

مسیریابی رسیدن به بانک‌ های تهران با نشان

درست است که خیابان‌های تهران پر از بانک‌ های مختلف است، اما گاهی برای رسیدن به بانک و شعبه موردنظرتان نیاز به راهنمایی دارید تا نزدیک‌ترین بانکی که می‌خواهید را پیدا کنید. پیشنهاد ما این است که اپلیکیشن مسیریاب نشان را دانلود کنید و نزدیک‌ترین شعبه از بانک موردنظرتان را روی نقشه پیدا کنید. نشان بهترین مسیر رسیدن به این شعبه را هم در اختیار شما می‌گذارد و این‌طوری در زمانی که دارید حسابی صرفه‌جویی خواهید کرد.

rounded image rounded image
question mark

سوالات متداول

ساعت کاری بانک ‌های تهران در روزهای شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 13:30 و در روزهای پنجشنبه 7:30 تا 12:30 است.

آدرس شعبه مرکزی بانک ملی ایران در تهران، خیابان فردوسی، ادارات مرکزی بانک ملی ایران است.

بانک پارسیان، بانک پاسارگاد و بانک شهر از جمله بانک ‌های خصوصی ایران هستند.

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...