info
عکس فروشگاه پوشاک ناجی
category

فروشگاه پوشاک ناجی محله سلسبیل جنوبی، تهران

فروشگاه لباس
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه پوشاک ناجی

فروشگاه پوشاک ناجی (فروشگاه لباس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان رودکی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی فروشگاه لباس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ماه و پاساژ آیدین و همچنین سالن زیبایی مهسا اسکندری، آموزشگاه موسیقی آوا سکوت، لوازم قنادی گل سرخ، مطب دکتر پیمان رستگاری و کافه کولاچینو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو رودکی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک ناجی تهران

فروشگاه پوشاک ناجی تهران در شهر تهران، محله سلسبیل جنوبی و قرار دارد. فروشگاه پوشاک ناجی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله سلسبیل جنوبی است. پوشاک یلدا، لباس فروشی و ارزانسرای سلامی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک ناجی تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک ناجی تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کلهرنواب قرار دارد. ایستگاه مترو کمیل هم در نزدیکی فروشگاه پوشاک ناجی تهران قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک ناجی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک ناجی تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه پوشاک ناجی واقع شده‌اند:

 • پوشاک یلدا
  توحید، ارومیه، بین نور و اسکندری
 • لباس فروشی
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، پورجبار
 • ارزانسرای سلامی
  امام خمینی، خوش جنوبی، بین اسماعیلی و حافظ
 • فروشگاه ماهور
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین خوش و علی فواد موسوی
 • گالری اووچ
  جمهوری اسلامی، رودکی، بین ارومیه و معماریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اعتمادسجادی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پوشاک ناجی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پوشاک ناجی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پوشاک ناجی ندارد.
  neshan logo