info
عکس ایستگاه اتوبوس کارون
category

ایستگاه اتوبوس کارون محله کارون جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارون

ایستگاه اتوبوس کارون (ایستگاه اتوبوس) در محله کارون جنوبی تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کارون جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جیحون و همچنین پارکینگ کارون، کبابی بناب، سرای آش و حلیم خوزستان، آزمایشگاه فروردین و فست فود ناب خوزستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارون تهران

ایستگاه اتوبوس کارون تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کارون جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین شادان و کارون قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس کارون تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سروش واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارون تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهنود
  آزادی، جیحون، بین آپادانا و رز
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  سبحانی، کمیل، بین باقی و اول
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صادق زاده و کبودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارون ندارد.
  neshan logo