info
عکس ایستگاه اتوبوس قنات
category

ایستگاه اتوبوس قنات محله هاشمی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قنات

ایستگاه اتوبوس قنات (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشمی تهران و خیابان مالک اشتر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله هاشمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهیدان اقبالی و مرکز خرید جیحون و همچنین آموزشگاه زبان‌ انگلیسی شکوه، مسجد الهادی، کبابی پاسارگاد، پیتزا چهارفصل و هییت قمر بنی هاشم (ع) جوانان صاحب الزمان (عج) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قنات تهران

ایستگاه اتوبوس قنات تهران در شهر تهران، محله هاشمی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه یادگار امام، مالک اشتر، بین نوروزی و احمدی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قنات تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سروش واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس قنات تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قنات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  شهید بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس رودخانه
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صاحب الزمان و قلیچ خانی
 • ایستگاه اتوبوس دامپزشکی
  امام خمینی، جیحون، بین فلاح راد و غریب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قنات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قنات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قنات ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، مالک اشتر، بین نوروزی و احمدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo