info
عکس داروخانه شهدی زاده
category

داروخانه شهدی زاده محله پاسداران، حمیدیا

داروخانه

درباره‌ی داروخانه شهدی زاده

داروخانه شهدی زاده (داروخانه) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار پاسداران واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارچه فروشی جوادلایمه، استخر کوثر یزد، دفتر بیمه البرز والانیا، پاسدارن مسجد حضرت قاسم و پوشاک کودک کوک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شهدی زاده حمیدیا

داروخانه شهدی زاده حمیدیا در شهر حمیدیا، محله پاسداران واقع شده است. استان یزد، حمیدیا، بلوار پاسداران، بین پاسداران 48 و کوچه دهقان نیری آدرس دقیق این داروخانه است.

طبق نظر کاربران، داروخانه شهدی زاده حمیدیا از داروخانه‌های خوب محله پاسداران است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر کاظمی اردانی، داروخانه دکتر حقیقی و داروخانه دکتر هاشمی اشاره کرد. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه شهدی زاده حمیدیا برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه شهدی زاده حمیدیا نزدیک به ایستگاه اتوبوس ارژنگ است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شهدی زاده حمیدیا را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شهدی زاده واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر کاظمی اردانی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 44
 • داروخانه دکتر حقیقی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 78
 • داروخانه دکتر هاشمی
  بلوار شهید دشتی، مسجد امیرالمومنین
 • داروخانه دکتر رمضانی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 30 و 32
 • داروخانه ابوالقاسمی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 56 و 58
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دنا پلاس (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شهدی زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شهدی زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شهدی زاده ندارد.
  neshan logo