info
عکس ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی
category

ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی

ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین گلزارشهدای رحمت آباد، پارک شقایق، پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی، فست‌فود خلیلی و شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی حمیدیا

ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد پایین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، بین شهید محمدرضا دشتی و دشتی 78 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی حمیدیا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف حمیدیا بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ارابه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گورستان شهید عابدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آریا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار شهید دشتی، بین بلوار ارتش و میدان محمد رسول الله
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر
  بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نشاط
  بلوار پاسداران، بین بلوار ارتش و پاسداران 78
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی ندارد.
  neshan logo