info
عکس پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی
category

پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

فروشگاه ظروف یکبار مصرف
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی

پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی (فروشگاه ظروف یکبار مصرف) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این یکی از دو فروشگاه ظروف یکبار مصرف در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین هتل آپارتمان بهار یزد، مسجد جامع رحمت آباد، گلزارشهدای رحمت آباد، شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران و داروخانه دکتر آیدا شمسایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این یکی از خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی حمیدیا

فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد بالا و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09132505761 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی حمیدیا یکی از فروشگاه‌های خوب محله رحمت آباد بالا به حساب می‌آید.

چطور به فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی حمیدیا برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی حمیدیا مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نکیسا قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی حمیدیا رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی حمیدیا تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 03 آذر ماه 1402

  مودب وسر به زیر

  1
 • avatar
  moslem
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  قیمت های خیلی خوب و منصفانه خوش برخورد و منصف در کل عالی

  1
 • avatar
  khaksar
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  قیمت های بسیار عالی به نسبت جاهای دیگر، رفتار و برخورد پرسنل خیلی عالی است

  1

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی ندارد.
location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، بین رحمت آباد و دشتی 101
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی

شنبه 08:00 تا 22:00
یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
دوشنبه 08:00 تا 22:00
سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
چهارشنبه 08:00 تا 22:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo