info
عکس پارک شقایق
category

پارک شقایق محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

درباره‌ی پارک شقایق

پارک شقایق (پارک) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی، شهید محمدرضا دشتی واقع شده است. این بوستان یکی از سه بوستان در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین مسجد جامع رحمت آباد، حسینیه محله پایین رحمت آباد، ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی، دبستان پسرانه زمردی و باطری سازی مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک شقایق حمیدیا

بوستان پارک شقایق حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد پایین واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، شهید محمدرضا دشتی بروید. بوستان پارک شقایق حمیدیا را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله رحمت آباد پایین دانست. از جمله فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک قرار دارند، می‌توان به رستوران خان دوحد، فست فود کرنوپیچ، رستوران گل سرخ، تالار و رستوران نگین یزد، رستوران عمارت وکیل و کافه رستوران خانه پدری اشاره کرد. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل پارک کوهستان یزد، موزه آب خانه کلاهدوز ها و موزه آیینه و روشنایی یزد را هم در محدوده بوستان پارک شقایق حمیدیا پیدا کنید.

چطور به بوستان پارک شقایق حمیدیا برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک شقایق حمیدیا است. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان پارک شقایق حمیدیا روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک شقایق حمیدیا را هم در ادامه می‌بینید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک شقایق واقع شده‌اند:

 • پارک گلستان
  بلوار شهید دشتی، دشتی 113، کوچه صفرعلی بلوکی نژاد، کوچه باغ هادی
 • پارک بوستان ورزش
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش
 • پارک جوان
  (3.7)
  بلوار پاسداران، پاسداران 84، کوچه 1 ارتش
 • پارک لاله
  (5.0)
  بلوار پاسداران، پاسداران 74، کوچه میلاد
 • بوستان فدک
  (4.7)
  بلوار پاسداران، پاسداران70، همت، بین کوچه بعثت و بلوار شهدای رحمت آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yavar (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 23 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 23 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک شقایق ندارد.
  neshan logo