info
عکس سوپرمارکت
category

سوپرمارکت محله افسریه شمالی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت

سوپرمارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان نیک انجام - سی و هفتم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ گلستان و همچنین دفتر پیشخوان دولت تابان، مسجد حضرت روح الله، تعمیرگاه ملکی، نانوایی بربری و رینگ و لاستیک پاسارگاد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت نیما
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین کنگاوری و میر اسماعیل
 • سوپر گوشت نمونه ( حاج علی زارع )
  بزرگراه بسیج، غلامحسین ترابی، ترابی، 15 متری سوم(سویزی)، بین ترابی و آشوری
 • سوپر مارکت آرارات
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بازدار - سی ام
 • سوپر مارکت عباسی
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین افشاری و زینی شاهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amir.dn (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت ندارد.
  neshan logo