info
عکس نمایندگی فروش محصولات ایرانسلعکس نمایندگی فروش محصولات ایرانسل
category

نمایندگی فروش محصولات ایرانسل شهر صدرا

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک

درباره‌ی نمایندگی فروش محصولات ایرانسل

نمایندگی فروش محصولات ایرانسل (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در صدرا و بلوار ایران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی و شهر مشاغل سرزمین فرشته ها و دریاچه مصنوعی اکو پارک صدرا و همچنین میدان گلها (فلکه سنگی سابق)، هایپر مارکت چیداک، فست فود هیرا، صدرا موبایل و مرکز کتاب و تحریر صدرا قرار گرفته است.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده نمایندگی فروش محصولات ایرانسل واقع شده‌اند:

 • دفتر خدمات درمانی نیروهای مسلح ساتا
  بلوار پاسداران
 • دفتر پیشخوان دولت
  بلوار پاسداران
 • دفتر خدمات الکترونیک قضایی امیری - کد 97317035
  بلوار ایران، بین خیابان ایران 3 و ایران 5
 • دفتر خدمات الکترونیک قضايی
  بلوار پاسداران
 • پلیس +۱۰
  (4.0)
  بلوار ایران، ایران 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شهرام شمس (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی فروش محصولات ایرانسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی فروش محصولات ایرانسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی فروش محصولات ایرانسل ندارد.
  neshan logo