info
عکس دفتر خدمات الکترونیک قضايی
category

دفتر خدمات الکترونیک قضايی شهر صدرا

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر خدمات الکترونیک قضايی

دفتر خدمات الکترونیک قضايی (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در صدرا و بلوار پاسداران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی و شهر مشاغل سرزمین فرشته ها و دریاچه مصنوعی اکو پارک صدرا و همچنین میدان گلها (فلکه سنگی سابق)، نان سنگک گل نرگس، شهرداری صدرا، کافی نت صدرا احسان و بانک شهر قرار گرفته است.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر خدمات الکترونیک قضايی واقع شده‌اند:

 • دفتر خدمات الکترونیک قضایی امیری - کد 97317035
  بلوار ایران، بین خیابان ایران 3 و ایران 5
 • نمایندگی فروش محصولات ایرانسل
  بلوار ایران، بعد از ایران 5
 • دفتر خدمات درمانی نیروهای مسلح ساتا
  بلوار پاسداران
 • دفتر پیشخوان دولت
  بلوار پاسداران
 • پلیس +۱۰
  (4.0)
  بلوار ایران، ایران 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیدوار (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر خدمات الکترونیک قضايی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر خدمات الکترونیک قضايی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر خدمات الکترونیک قضايی ندارد.
  neshan logo