عکس ترمینال مسافربری صمدیه
category

ترمینال مسافربری صمدیه (اصفهان)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، خرم، لطافت

موقعیت ترمینال مسافربری صمدیه اصفهان را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اصفهان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال مسافربری صمدیه (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اصفهان و خیابان خرم، لطافت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، اصفهان ابزار، ایمن صنعت ایران، بانک صادرات و خیاطی جعفری قرار گرفته است.


تصاویر ترمینال مسافربری صمدیه


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، خرم، لطافت


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال مسافربری صمدیه اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه مسافربری درون استانی صمدیه ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمینال مسافربری صمدیه

  • avatar
    کاربر نشان (شهریار سطح ۱) جمعه 07 مرداد ماه 1401

    ساعات کاری چه روز هوایی هست؟

    2
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال مسافربری صمدیه اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال مسافربری صمدیه اصفهان ندارد.