info
عکس ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی
category

ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی

ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهیه غذا طاها، فروشگاه چوبک ابزار، باشگاه ورزشی طلوع پارس، قطعات آسانسور سیگما اصفهان و بانک سپه شعبه کهندژ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی اصفهان، شهر اصفهان، محله برزان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بزرگراه شهید خرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 2
  شهیدان غربی، بین مدرس نجفی و میدان واعظ اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان صدیقه طاهره
  خرم شمالی، بین خیامباشی و فیض
 • ایستگاه اتوبوس مسجد فرشته
  شهیدان شرقی، بین نیایش و امید
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  آیت الله کاشانی، بین حشمت و عقیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo