عکس تاکسی تلفنی ایمان
مشاهده در نقشه نشان
category

تاکسی تلفنی ایمان (اصفهان)

تاکسی تلفنی
1.0
1 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، آیت الله کاشانی، طلاکش

موقعیت تاکسی تلفنی ایمان اصفهان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

تاکسی تلفنی ایمان (تاکسی تلفنی) در اصفهان و خیابان طلاکش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله کاشانی و مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین رستوران هتل ویانا، بستنی سنتی پانیذ، اورژانس رایانه پدر و پسر، گز افشار و دبیرستان پسرانه محتشم قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، آیت الله کاشانی، طلاکش

تلفن تماس: 03132352020


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایمان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی ایمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سرویس تاکسی آژانس تلفنی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی ایمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی ایمان ندارد.
neshan logo