info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی محله مارون، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی (ایستگاه اتوبوس) در محله مارون اصفهان و خیابان شهیدان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مارون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرا پدیده سایا و همچنین مسجد شهدای برزان، شهرداری منطقه 2 اصفهان، امامزاده شازده عبدالله، چی چی مارکت و ورزشگاه امیرکبیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی اصفهان است که در محله مارون قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی، بین هاشم احمدی و ماهران می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی موسسه تاکسی تلفنی بامداد قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه شهدای ملکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سنگ تراشی
  شهیدان غربی، بین آبان و باغ بزرگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی ندارد.
  neshan logo