info
عکس ایستگاه اتوبوس پايانه خرم
category

ایستگاه اتوبوس پايانه خرم (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پايانه خرم

ایستگاه اتوبوس پايانه خرم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان غزل واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین فست فود شاندرمن، تعمیر ترمز اصغر، آموزشگاه رانندگی فردوسی، دکتر نسرین السادات دوامی و کلینیک کاردرمانی آوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پايانه خرم اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پايانه خرم اصفهان، شهر اصفهان، محله آفاران است. این ایستگاه اتوبوس در فرعی خرم، علی اصغر زاهدی، غزل قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پايانه خرم اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی دوستی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پايانه خرم اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پايانه خرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمي
  شهید فروغی، بین فرامرز و فرهاد
 • ایستگاه اتوبوس بيمه
  مسجد سید، بین بن بست 38 و منصور دامادزاده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهداي ملکي
  شهیدان غربی، بین هاشم احمدی و ماهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پايانه خرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پايانه خرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پايانه خرم ندارد.
  neshan logo