info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر
category

ایستگاه اتوبوس مهر محله برزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر

ایستگاه اتوبوس مهر (ایستگاه اتوبوس) در محله برزان اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله برزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرا پدیده سایا و همچنین اورجینال ابزار، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان، تجهیزات آشپزخانه و رستوران پیشگاهی، الکتریکی عباسی و کتابفروشی کمالی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مهر اصفهان است که در محله برزان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف، بین حاجیان و چهارم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهر اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپاهان
  شهید صمدیه لباف، نرسیده به رسالت
 • ایستگاه اتوبوس اسکندری
  بزرگراه امام خمینی، بین شریعتی و مطهری 16
 • ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
  شهید صمدیه لباف، بین 37 و رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر ندارد.
  neshan logo