info
عکس ایستگاه اتوبوس سپاهان
category

ایستگاه اتوبوس سپاهان محله کهندژ، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سپاهان

ایستگاه اتوبوس سپاهان (ایستگاه اتوبوس) در محله کهندژ اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کهندژ اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پردیس سپیدارزاگرس و همچنین پخش چسب هاشمی ، ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف، ساختمان بحق، بازرگانی حمید و مجتمع مسکونی صدرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپاهان اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس سپاهان اصفهان است که در محله کهندژ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صمدیه لباف، نرسیده به رسالت واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سپاهان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سپاهان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپاهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین سید مهدی حسینی و عباس جوانی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  شهید صمدیه لباف، بین حاجیان و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس اردشیر
  شهیدان غربی، بین مطهری و گلها
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان
  شهیدان غربی، ملت
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف
  شهیدان غربی، بین شاهزاده عبدالله و صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپاهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپاهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپاهان ندارد.
  neshan logo