info
عکس ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
category

ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف محله برزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف

ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف (ایستگاه اتوبوس) در محله برزان اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله برزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پردیس سپیدارزاگرس و همچنین پخش چسب هاشمی ، ایستگاه اتوبوس سپاهان، ساختمان بحق، بازرگانی حمید و مجتمع مسکونی صدرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان، شهر اصفهان، محله برزان است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صمدیه لباف، بین 37 و رضایی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صمدیه لباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
  شهید صمدیه لباف، بین امین و طاهری
 • ایستگاه اتوبوس اردشیر
  شهیدان غربی، بین مطهری و گلها
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  شهید صمدیه لباف، بین حاجیان و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان
  شهیدان غربی، ملت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف ندارد.
  neshan logo