info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر محله کوهانستان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر

ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهانستان اصفهان و خیابان کرمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوهانستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر خدمات قضایی، مسجد حبیب ابن مظاهر، مرکز هیدرولیک پنوماتیک پارس جام، ورق پلیمر آسیا و ورق پلیمر آرمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله کوهانستان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اشرفی اصفهانی (کهندژ)، کرمانی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حبیب ابن مظاهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی
  خرازی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  شهید صمدیه لباف، بین حاجیان و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 2
  شهیدان غربی، بین مدرس نجفی و میدان واعظ اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر ندارد.
  neshan logo