info
عکس دفتر خدمات قضایی
category

دفتر خدمات قضایی اصفهان

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر خدمات قضایی

دفتر خدمات قضایی (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در اصفهان و خیابان سید محمد سجادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تنظیم فرمان خیام، مسجد حبیب ابن مظاهر، بانک صادرات، مرکز هیدرولیک پنوماتیک پارس جام و ورق پلیمر آرمان قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد دفتر خدمات قضایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ali.j
  سه شنبه 06 مهر ماه 1400

  عالیه


سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر خدمات قضایی واقع شده‌اند:

 • دفتر پیشخوان دولت
  (5.0)
  شهید صمدیه لباف، بین نوبهار و قادری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر خدمات قضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر خدمات قضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر خدمات قضایی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، سید محمد سجادی، بین حبیب ابن مظاهر و اُردیبهشت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo