info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف محله مارون، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف

ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف (ایستگاه اتوبوس) در محله مارون اصفهان و خیابان شهیدان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مارون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرا پدیده سایا و همچنین امامزاده شازده عبدالله، دانشگاه معارف قرآن و عترت، ورزشگاه امیرکبیر، مدرسه سمیه و داروخانه دکتر دهقانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف اصفهان

ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله مارون قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی، بین شاهزاده عبدالله و صاحب الزمان است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی موسسه تاکسی تلفنی بامداد قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده معارف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جامی
  آیت الله کاشانی، بین افشار و طلوع
 • ایستگاه اتوبوس سپاهان
  شهید صمدیه لباف، نرسیده به رسالت
 • ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
  شهید صمدیه لباف، بین 37 و رضایی
 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف ندارد.
  neshan logo