info
عکس ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
category

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) محله برزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) (ایستگاه اتوبوس) در محله برزان اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله برزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه چوبک ابزار، تهیه غذا طاها، قطعات آسانسور سیگما اصفهان، تعمیرگاه لباسشویی و یخچال پارس سرویس و دفتر بیمه آتیه سازان حافظ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) را می‌توانید در شهر اصفهان، محله برزان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان صدیقه طاهره
  خرم شمالی، بین خیامباشی و فیض
 • ایستگاه اتوبوس مسجد فرشته
  شهیدان شرقی، بین نیایش و امید
 • ایستگاه اتوبوس بابک
  شهید صمدیه لباف، بین ابوذر و مدرس نجفی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی
  شهیدان غربی، بین هاشم احمدی و ماهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo