info
عکس ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
category

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) محله لادان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) (ایستگاه اتوبوس) در محله لادان اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله لادان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اصفهان کامپوزیت، ابزار پارسیران، پیرایش شقایق، رستوران پی پل (People) و تعویض روغنی میلاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) را می‌توانید در شهر اصفهان، محله لادان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین سید مهدی حسینی و عباس جوانی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپاهان
  شهید صمدیه لباف، نرسیده به رسالت
 • ایستگاه اتوبوس آتشگاه
  آتشگاه، بین بهشتی و آسیاب
 • ایستگاه اتوبوس زهران
  آتشگاه، بین بهشتی و آسیاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ) ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین سید مهدی حسینی و عباس جوانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo