info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان محله مارون، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله مارون اصفهان و خیابان شهید رضایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مارون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی رنگین کمان قلمستان و همچنین اسماعیل مرغی، تابلو سازی امیر، سوپر مارکت طلوع، مشاور املاک بهار و مواد غذایی باغ بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان، شهر اصفهان، محله مارون است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید رضایی، بین صفا دوم و گلزار اول بروید. ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی آنوشا قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملت
  شهیدان غربی، ملت، بین شاهین و سعادت
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  بزرگراه امام خمینی، بین شاهین و شهبازی
 • ایستگاه اتوبوس شمس آباد
  شهیدان غربی، بین شمس آباد ولدان و میلاد
 • ایستگاه اتوبوس باغ سه راه
  مدرس نجفی، بین خرداد و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگیان ندارد.
  neshan logo