info
عکس ایستگاه اتوبوس پنج رمضان
category

ایستگاه اتوبوس پنج رمضان محله بید آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پنج رمضان

ایستگاه اتوبوس پنج رمضان (ایستگاه اتوبوس) در محله بید آباد اصفهان و خیابان مسجد سید واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله بید آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان احمدیه و مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین مجتمع فرهنگی مذهبی هیئت قائمیه اصفهان، اسنک آقای خاص، مسجد محمدی، اداره کل تبلیغات اسلامی و گز مظفری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پنج رمضان اصفهان

ایستگاه اتوبوس پنج رمضان اصفهان در شهر اصفهان، محله بید آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مسجد سید، بین ظهیر الاسلام و بن بست 38 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پنج رمضان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی دوستی شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پنج رمضان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پنج رمضان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان صدیقه طاهره
  خرم شمالی، بین خیامباشی و فیض
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خرم
  فرعی خرم، علی اصغر زاهدی، غزل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پنج رمضان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پنج رمضان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پنج رمضان ندارد.
  neshan logo