عکس ایستگاه اتوبوس پنج رمضان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پنج رمضان (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، مسجد سید، بین ظهیر الاسلام و منصور دامادزاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس پنج رمضان اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پنج رمضان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مسجد سید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان احمدیه و مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین گز مظفری، آجیل و خشکبار زربار، کلیک اول، اسنک آقای خاص و هیئت قائمیه اصفهان قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، مسجد سید، بین ظهیر الاسلام و منصور دامادزاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پنج رمضان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پنج رمضان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پنج رمضان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پنج رمضان ندارد.
neshan logo