info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ

ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان طالقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهرگان و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین گروه حفاطتی ایمن، موبایل جوان، استودیو صدابرداری آوآهنگ، مرکز بهداشت معتمد و مسجد جامع جعفر طیار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ اصفهان

در شهر اصفهان، محله محله نو ، ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به طالقانی، بین زحل و احمدیه بروید. ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی ایمان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه سرتیپ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باب الرحمه، میرحسین
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم
  مسجد سید، بین محسن قدوسی و نواب صفوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باب الرحمه، بین میرحسین و سرلتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Afshin (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتیپ ندارد.
  neshan logo