info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان

ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید بهشتی (شاپور قدیم)، شهید پورسینا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهرگان و مادی نیاصرم و همچنین مسجد لنبان، مهمانپذیر جهان، موسسه شهید بهشتی مسجدلنبان، رستوران بیتوته و رنو یدک یزدانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان اصفهان است که در محله لنبان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی (شاپور قدیم)، شهید پورسینا است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس(تاکسی تلفنی) قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد لنبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه جهاد
  جهاد، بین پهلوان و خرازی
 • ایستگاه اتوبوس صارمیه
  خرازی، نرسیده به شهید حاجی باقر اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  شیخ بهایی، بین مجید اخوان و اقاقیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد لنبان ندارد.
  neshan logo