عکس سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی
مشاهده در نقشه نشان
category

سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

سرویس بهداشتی
3.0
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری

موقعیت سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی (سرویس بهداشتی) در محله شهرک آپادانا تهران و ورودی مترو میدان آزادی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از نه سرویس بهداشتی در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج میدان آزادی، موزه برج آزادی (تالار کهن) و زیرگذر محمد علی جناح و همچنین پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران، ایستگاه مترو میدان آزادی، کافه ترمینال غرب و بازار روز آزادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری


سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سرویس بهداشتی عمومی wc توالت دست‌شویی دستشویی سرویس بهداشتی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی ندارد.
neshan logo