عکس پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی
مشاهده در نقشه نشان
category

پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

ایستگاه تاکسی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری

موقعیت پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی (ایستگاه تاکسی) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه تاکسی در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج میدان آزادی و موزه برج آزادی (تالار کهن) و همچنین پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران، ایستگاه مترو میدان آزادی، سرویس بهداشتی پایانه درون‌شهری آزادی و کافه ترمینال غرب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری

وب‌سایت رسمی: taxi.tehran.ir


سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی واقع شده‌اند:

 • دپو تاکسی ویژه فرودگاه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج
 • بازیافت باغ مخابرات شهرداری تهران منطقه 5
  میدان آزادی
 • میدان آزادی
  بزرگراه لشگری
 • پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی
  (4.1)
  لشگری، رحمانی
 • پایانه تاکسی شهید نظری
  (3.7)
  بزرگراه جناح، نرسیده به صفا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشاداد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ویژه ایستگاه تاکسی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   rozbe
   دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   اصلا راننده تاکسی ها ادمو راهنمایی نمی کنندفقط ب فکر مول گرفتنن بعداز ظهرش با تاکسی اصلا خوب نیس

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی ندارد.
  neshan logo