info
عکس نانوایی لواشی
category

نانوایی لواشی محله شهید بهشتی، تهران

درباره‌ی نانوایی لواشی

نانوایی لواشی (نانوایی) در محله شهید بهشتی ری و خیابان بهشتی واقع شده است. این مکان یکی از ده نانوایی در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه اختصاصی 117 بهشتی (بنزین و گازوئیل)، تعویض روغنی پوراکبری، پارک بهشتی، تاکسی سرویس بهرام و قنادی گل شب قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی لواشی واقع شده‌اند:

 • نان بربری
  بلوار شهید رجایی، عرب حلوایی
 • نانوایی
  بلوار شهید رجایی، پوزش
 • تافتون سنتی
  دکتر کریمان، بین کندری و مجیدی
 • نانوایی لواش
  بلوار شهید رجایی، فردوسی غربی، بین پورعزیزیان و حر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی طیبی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی لواشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی لواشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی لواشی ندارد.
  neshan logo