info
عکس سوپر رضا
category

سوپر رضا محله پاسداران، حمیدیا

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر رضا

سوپر رضا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان مسجد امیرالمومنین واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی آجیلی و همچنین دفتر بیمه البرز والانیا، پاسدارن مسجد حضرت قاسم، لوکس اتومبیل پاسارگاد ، فروش محصولات ارگانیک در یزد و اتوسرویس پاسداران قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر رضا واقع شده‌اند:

 • سوپر لبنیات گل نرگس
  بلوار شهید دشتی، امام حسن، بین پنجم و سوم
 • سوپر لبنیات میثم
  بلوار شهید دشتی، دشتی 78، خیابان شهید احمد دشتی، بین فلسطین و دشتی 84
 • فروشگاه کویر
  بلوار پاسداران، پاسداران 5
 • سوپر مارکت حاجی خلیلی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • سوپر مارکت مکث
  بلوار شهید دشتی، دشتی 72، خیابان شهید احمد دشتی، بین دشتی 76 و شهید گاریزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد دهقان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر رضا ندارد.
  neshan logo