info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین

ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین هایپر جامینو، پیتزا فانوس، داروخانه دامپزشکی مرکزی، کافی نت محمد و پارکینگ عمومی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین حمیدیا

در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد بالا ، ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین حمیدیا قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بین دشتی 55 و 57 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین حمیدیا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف حمیدیا بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه امیرالمومنین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر
  بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر
  بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 19 و 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین ندارد.
  neshan logo