info
عکس سوپر شادی
category

سوپر شادی محله دروازه شمیران، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر شادی

سوپر شادی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان ناطقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا یحیائیان و بازار ابن سینا و همچنین خانه مداحان اهل بیت (ع)، مجتمع شورای حل اختلاف منطقه 13، سوپر مارکت خورشید، بوستان ورزش فخرآباد و مرکز بهداشت خواجه نوری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دروازه شمیران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر شادی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت ثارالله
  دماوند، اقبال لاهوری، بین طوفانی و هاشمی
 • سوپر مارکت
  مجاهدین اسلام، رحیمی
 • مواد غذایی برادران
  امام علی، ثار الله، بین 17 شهریور و دامغانی
 • سوپر مارکت مهدی
  مجاهدین اسلام، رحیمی، شهید حسین قادری، بین سادات اخوی و اندرزگو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط . Ramezan (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر شادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر شادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر شادی ندارد.
  neshan logo