info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا محله دروازه شمیران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین خشکبار محسن، شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ، حسینیه شهید حاج همت، مرکز تصویربرداری پزشکی نگار آزما و سینما شکوفه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا تهران

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دروازه شمیران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس کفایی امانی، 17 شهریور، بین شهبازی و ناطقی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدا تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام(شبانه روزی) قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403

  دیر به دیر اتوبوس برقی می آید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  پیروزی، شکوفه، بین آبشاری و گیویان
 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  امام علی، پل پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین امید بیگی و اوجی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدا ندارد.
  neshan logo