info
عکس مجموعه غذایی هفت ستاره
category

مجموعه غذایی هفت ستاره محله فضیلت، شیراز

ارائه‌دهنده غذای بیرون‌بر
5.0
2 رای

درباره‌ی مجموعه غذایی هفت ستاره

مجموعه غذایی هفت ستاره (ارائه‌دهنده غذای بیرون‌بر) در محله فضیلت شیراز و خیابان کاوه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه نگین فارس شعبه مدرس، داروخانه دامپزشکی دکتر شریعتی (فرجی)، کارواش یوسفی، بانک اقتصاد نوین و پلیس + 10 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ارائه‌دهندگان غذای بیرون‌بر که در محدوده مجموعه غذایی هفت ستاره واقع شده‌اند:

 • بیرون بر پرشین
  بلوار مدرس، بین مدرس 54 و 55
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Sadegh (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه غذایی هفت ستاره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه غذایی هفت ستاره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه غذایی هفت ستاره ندارد.
  neshan logo